rezervace

Kontakty

+420 494 534 619

hotel@aprilhotel.cz

Novinky mailem


Restaurace Panorama


Restaurace Panorama je nekuřácká, plně klimatizovaná s kapacitou 46 míst a 20 míst v odděleném salonku. Nabízí soukromé posezení v oddělených boxech i možnost sestavení jednotné slavnostní tabule až pro 20 hostů. Hotelová restaurace je otevřená pro hotelové hosty a veřejnost již od 6:30 ve všední dny a od 8:00 hod o víkendu, kdy jsou podávány snídaně formou studených švédských stolů a teplých pokrmů na objednání.

 


Hotelová kuchyně vaří od pondělí do soboty den od 11:00 hod. do 21:00 hodin, v neděli do 20:00 hodin. Tým Restaurace Panorama v čele s šéfkuchařem Danielem Rajchlem klade největší důraz na čerstvost a kvalitu surovin. Většinu dostupných surovin nakupujeme od místních chovatelů a farmářů. Kuchaři připravují vlastní vývary, demi-glace, omáčky, těstoviny, knedlíky a další výtečné pokrmy bez použití polotovarů. Menu je složené z tradičních místních pokrmů a oblíbených specialit našich hostů, jako jsou například italské pokrmy, čerstvé ryby či mořské plody.

Kvalitní gastronomii doplňuje bohatý sortiment nápojů. Personál restaurace Vám k pokrmu a příjemnému posezení s výhledem na Orlické hory nabídne přírodní nápoje z čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, moravská i zahraniční vína a vlastní kávu značky Michael caffè.  Můžete si prolistovat náš jídelní lístek.

 


 

PEČEME PRO VÁS ŽITNO-PŠENIČNÝ A ŽITNÝ CHLÉB PANORAMA, KTERÝ NIKDE JINDE NEKOUPÍTE.

  • Použitá receptura je z 18. století.
  • Tradiční příprava z kvásku.
  • Chléb neobsahuje žádná dochucovadla ani chemické látky, pouze mouku, kmín, sůl a vodu.
 

V letních měsících je v prostoru hotelové zahrady před Restaurací Panorama otevřena zahradní restaurace, která nabízí 36 míst s výhledem na Orlické hory. V období letních prázdnin pro Vás rádi  připravujeme večerní zahradní raut (party) s grilováním přímo před hostem na nerezovém grilu, dřevěném uhlí a nepřímém ohni. Máte rádi grilovaná masa, klobásy, slaninu, dary moře, sladkovodní a mořské ryby či pečenou zeleninu? Objednejte si speciální soukromé grilování 24 - 72 hodin předem, všechny suroviny budou 100% čerstvé a budou marinovány jen pro Vás.

Zahradní restaurace je ideální pro rodiny s malými dětmi. Rodiče zde mají výhled na své ratolesti na dětském hřišti a dále mohou využít některé ze sportovních atrakcí. V zahradním areálu se nachází hřiště na pétanque, kroket, ruské kuželky a lanová dráha.

Více informací k Restauraci Panorama naleznete na stránkách:  www.restauracepanorama.cz